Keramika 

2. - 3. tř. začátečníci i pokročilí

ST 13:30 - 15:00   

------------------------------------------------

 1850 Kč/ 13 lekcí/pololetí

PŘIHLÁŠKA ZDE

 
 
 
 

4. - 9. tř. pokročilí

ST 15:30 - 17:30

------------------------------------------------

1950 Kč/ 13 lekcí/pololetí

 Na keramickém kroužku vyzkoušíte šikovnost svých prstíků a bude záležet jen na vaší trpělivosti, učenlivosti a tvořivé fantazii, co si sami vyrobíte. Tvořit budete z pravé hrnčířské hlíny, pod vedením(přísného)lektora, své vypálené, naglazované výrobky si odnesete domů - mohou to být hračky, dekorativní plastičky, dárečky i praktické předměty.

 
Pro velký zájem o účast v keramickém kurzu bude výběr účastníků provádět lektor dle došlých přihlášek pokračujících účastníků a na základě zkušeností z předchozích kurzů. Budou přednostně přijaty děti, které projevovaly v kurzu opravdový zájem o tvorbu, dle jejich přístupu a respektování pravidel kurzu. Keramický kurz vyžaduje určitou zručnost a schopnost soustředění a respektování lektora, aby byla zachována jeho úroveň a míra komfortu potřebného pro výtvarnou tvorbu.
Noví zájemci budou vybráni dle pořadí došlých přihlášek.
Lektor tedy na základě přihlášek provede výběr a následně budete vyrozuměni emailem. Děkujeme za pochopení.
 

 Na keramickém kroužku vyzkoušíte šikovnost svých prstíků a bude záležet jen na vaší trpělivosti, učenlivosti a tvořivé fantazii

co si sami vyrobíte. Tvořit budete z pravé hrnčířské hlíny, pod vedením(přísného)lektora, své vypálené, naglazované výrobky si odnesete domů - mohou to být hračky, dekorativní plastičky, dárečky i praktické předměty.