Keramika 

PROSÍM NEPŘIHLAŠUJTE SVÉ DÍTĚ DO JINÉHO KURZU, NEŽ PŘÍSLUŠÍ, DLE JEHO VĚKU A SCHOPNOSTÍ. POKUD JE JEDEN Z KURZŮ JIŽ OBSAZEN, NELZE PŘIHLÁSIT DÍTĚ DO DRUHÉHO, POKUD JE STARŠÍ, ČI MLADŠÍ, NEŽ JE URČENO. VĚKOVÉ KATEGORIE JSOU DŮLEŽITÉ, VZHLEDEM KE KVALITĚ A ÚROVNI VEDENÍ KURZU. 

TAKOVÉ PŘIHLÁŠKY BUDEME NUCENI VYŘADIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

POKUD JE DÍTĚ ZAČÁTEČNÍK, ALE JIŽ STARŠÍ, NEŽ JE URČENO, JE TŘEBA POČÍTAT S TÍM, ŽE NA KURZU BUDOU PODSTATNĚ MLADŠÍ DĚTI. A PŘEDNOST DOSTANOU VŽDY PŘIHLÁŠKY, KTERÉ ODPOVÍDAJÍ ZADANÝM KRITÉRIÍM.

2. - 3. tř. začátečníci i pokročilí

ST 13:30 - 15:00   

------------------------------------------------

2890 Kč/ 13 lekcí/ 19,5 hod/pololetí

 

PŘIHLÁŠKA ZDE

 

______________________________________________________________________________________________________________________
 
 
 

4. - 9. tř. pokročilí

ST 15:30 - 17:30

------------------------------------------------

3180 Kč/ 13 lekcí/ 26 hod/pololetí

 Na keramickém kroužku vyzkoušíte šikovnost svých prstíků a bude záležet jen na vaší trpělivosti, učenlivosti a tvořivé fantazii, co si sami vyrobíte. Tvořit budete z pravé hrnčířské hlíny, pod vedením(přísného)lektora, své vypálené, naglazované výrobky si odnesete domů - mohou to být hračky, dekorativní plastičky, dárečky i praktické předměty.

 

PŘIHLÁŠKA ZDE

 
Pro velký zájem o účast v keramickém kurzu bude výběr účastníků provádět lektor dle došlých přihlášek pokračujících účastníků a na základě zkušeností z předchozích kurzů. Budou přednostně přijaty děti, které projevovaly v kurzu opravdový zájem o tvorbu, dle jejich přístupu a respektování pravidel kurzu. Keramický kurz vyžaduje určitou zručnost a schopnost soustředění a respektování lektora, aby byla zachována jeho úroveň a míra komfortu potřebného pro výtvarnou tvorbu.
Noví zájemci budou vybráni dle pořadí došlých přihlášek.
Lektor tedy na základě přihlášek provede výběr a následně budete vyrozuměni emailem. Děkujeme za pochopení.
 

 Na keramickém kroužku vyzkoušíte šikovnost svých prstíků a bude záležet jen na vaší trpělivosti, učenlivosti a tvořivé fantazii

co si sami vyrobíte. Tvořit budete z pravé hrnčířské hlíny, pod vedením(přísného)lektora, své vypálené, naglazované výrobky si odnesete domů - mohou to být hračky, dekorativní plastičky, dárečky i praktické předměty.