BŘASKÁ PLAVBA

 

S novým rokem zašplouchala za dveřmi i Břaská plavba a to v pořadí 4.

Máme za sebou tři krásné ročníky ve společnosti úžasných dětí, nasbírali jsme pár zkušeností, zažili různé plavby.

I nadále je naším prvořadým přáním vytvářet tábor hlavně pro děti z Břas.

Nesmírně nás těší, že je Břaská plavba oblíbená a mnohdy její jméno přesahuje i hranice naší obce.

Ale bohužel se tím pak dostáváme do situace, kdy nemůžeme zajistit místa pro naše místní děti a to je nám moc líto.

Nastala také řada legislativních změn v oblasti dětských táborů. Všechny tyto aspekty přinesly následující drobné změny v organizaci.

Prosíme o akceptaci podmínek přijetí na tábor. Jen tak můžeme zajistit vašim dětem takový průběh tábora, který pro ně připravujeme.

Malinko se obměnilo složení kapitánů, nově nám přibyla studentka pedagogické fakulty Eliška. Zůstává Adél, Adri , Petr i Andrea.

Provianťák Soňa bude v době tábora poznávat jiné kouty světa, ale zajistili jsme pro vás jiné úžasné stravování. Vařit nám budou Ondra a Tomáš – Obědy od Ondřeje.

A tak jsme dali hlavy dohromady, nasypali do jedné truhly všechny naše zkušenosti a vědomosti z oblasti práce s dětmi a vysypali tento 4. ročník s mírnými změnami.

V tomto roce opět trochu pozměníme výši věku dětí, které s námi poplují a to hlavně z důvodu menšího věkového rozpětí účastníků, abychom mohli připravit odpovídající program pro všechny děti – vzhledem k jejich schopnostem a dovednostem.

 

Na tábor budou přijaty děti, které do dne nástupu na tábor dovršily věk 7 let a horní hranice  je 12 let, tedy ročník 2007. Výjimky nemohou být povoleny, kvůli stanoveným vnitřním směrnicím a podmínkám pro pořádání tábora. Maximální počet přijatých dětí bude 40.

 

Na tábor se lze přihlásit pouze přes webový formulář (na smartphone jej většinou vyplnit nelze), pokud si nemůžete zajistit přístup k pc, lze se domluvit individuálně.

Pořádající organizace může akceptovat pouze tuto webovou přihlášku, kvůli novým směrnicím, GDPR apod.

Vyplnění přihlášky není zárukou k přijetí na tábor. Břaská plavba si vyhrazuje právo přijmout přednostně děti z obcí Břasy, Stupno, Kříše, Vranovice a Darová a to do naplnění kapacity tábora,následně případně přijmout další zájemce.

V případě přijetí vám budou zaslány pokyny k platbě a další informace.

Děkujeme za pochopení a akceptaci pravidel tábora Břaská plavba. Těší nás vaše přízeň a těšíme se na další plavbu.

Kapitáni

________________________________________________________________________________________________________________________________

Přihlášku najdete ve spodní části stránky

 

  

 

Vedoucí tábora:

 Andrea Kokošková - 41 let, pracuji jako vychovatelka ve školním klubu a koordinátorka volnočasových aktivit na 1. ZŠ Plzeň. Nejraději chodím na dlouhé procházky se psem a sluchátky na uších po Vranovicích a okolí, ráda fotím. Celý život trávím mezi dětmi se všemi jejich radostmi i starostmi, úsměvy i lumpárnami.... Jsem trochu střelená, málokdy vážná, když je zapotřebí, umím nahodit přísný výraz, ale vždy mi cukají koutky úst :) Mé dětství provázely dětské tábory, dodnes se na nich podílím a Břaská plavba je má srdcová záležitost.☺

 

 

   Adéla Kunclová - 21 let momentálně studuji na lékařské fakultě. Zajímám se o biologii a chemii, v budoucnu bych chtěla pracovat v lékařském prostředí. Mojí největší vášní je hudba. Od malička se věnuji zpěvu, tanci a hře na klavír. Přes dva roky jsem vedla taneční kurz v Plzni, který navštěvovala děvčata ve věku od 6 do 12 let. Také ráda chodím do přírody se svým psem a fotoaparátem. Od malička pomáhám s organizací dětských akcí pořádáných zdejšími složkami. ☺

 

 

 Petr Kuncl - 51 let, v civilním zaměstnání Inspektor v oboru plynárenství, v soukromí všechno, kde se něco děje. Můj život ovlivňuje hlavně hudba jako duševní potrava, nebo pro potěšení druhých a společně s fotografií se řadí mezi mé hlavní zájmy. Prošel jsem od mládí několika dětskými tábory v roli vedoucího, napříč věku si užívám hravost a odkládám vážnost, když není potřeba. Organizování všemožných akcí pro děti a kamarády je mou zálibou od mládí, dává mému bytí smysl a radost.☺

 Eliška Vávrová - 20 let, momentálně studuji na pedagogické fakultě obor předškolní pedagogika. Minulý rok jsem byla jako aupair v Londýně pro načerpání nových zkušeností pro mé budoucí zaměstnání. Nejvíce se zajímám o zpěv, hraní na klavír a hudbu celkově. Na zpěv také pravidelně docházím. Také se zaučuji jako lektorka dětského sboru. Podílím se také na přípravě různých dětských akcí.

 

 Adri Kokošková - 16 let, jsem studentkou gymnázia, mými zájmy jsou fotografie, hudba a zpěv (navštěvuji dětský pěvecký sbor DJKT) a můj pes Snížek. Většinu času mi momentálně zabírá studium. Již dlouho se podílím na pořádání akcí pro děti, společenských akcí a organizaci dětských táborů. Břaskou plavbou proplouvám od jejího prvního ročníku, nejprve jako dítě, nyní jako intruktor ☺

________________________________________________________________________________________________________________________________

Přihlášku najdete ve spodní části stránky

Vyplnění přihlášky není zárukou k přijetí na tábor. Břaská plavba si vyhrazuje právo přijmout přednostně děti z obcí Břasy, Stupno, Kříše, Vranovice a Darová a až následně  přijmout další  případné zájemce.

Po vyplnění formuláře se vám na monitoru objeví oznámení o úspěšném odeslání. Pokud se hlášení neobjeví, překontrolujte, zda jste zadali všechny povinné údaje.

V případě přijetí vám budou zaslány pokyny k platbě a další informace.