BŘASKÁ PLAVBA

Plavčíci,

 
vyplutí se blíží. Poslední pokyny na oživení.
První den tábora si doneste tašku s náhradním oblečením a obuví - vše podepsané a na tašce označte viditelně jméno, třeba na vlaječku z papíru, umístěnou na popruhu, abychom v té hromadě snadno našli majitele. Tento batůžek může zůstávat v táboře po celý týden, dejte tedy do něj jen náhradní věci, které si dítě nemusí nosit domů.
Batůžek na věci denní potřeby - lahev na pití, kapesník apod.
 
Pokud máte nějakou alergii na jídlo, napište ještě předem, kvůli plánování jídelníčku. A v každém případě ještě na místě hlaste svému kapitánovi u zápisu.
 
Vaříme chutnou domácí stravu, děti si ji chválí (mlsouni, kteří nechtějí baštit, se vždy najdou, ale pokud se nenají, budou hladoví . Vždy připravujeme jídla, která dětem chutnají :) ) a jídla i pití máme vždy dost (k dispozici bývá šťáva, nebo čaj, prosím nenoste si kolové nápoje). Můžete si přibalit do batůžku (krom lahve na pití) vlastní plastový hrnek na pití - podepsaný. Hrnků máme dost, ale ten vlastní se lépe hlídá.
Mobilní telefony určitě nepotřebujete, zapínat je v průběhu dne rozhodně nebudeme - protože rodiče vám umožnili tábor, stál je i nějakou korunu, abyste něco zažili, a tedy si ho pořádně užijeme ;). Pokud telefony (a jinou techniku) budete mít, musíte si je i sami hlídat a opatrovat. Na táboře neručíme za ztrátu, ani zničení) . Sluchátka  s sebou vůbec nenoste, budeme si hodně povídat a zároveň si naslouchat a muziky si společně užijeme víc než dost.
Fotit Vás budeme fotoaparátem a rodiče dostanou odkaz na neveřejnou galerii, kde si Vás určitě na obrázcích najdou.
 Pokud nám bude přát počasí, mohou Vám maminky přibalit i opalovací krém, abyste si nespálili na sluníčku nos (případně se ráno namažte).(kšiltovku ani šátek na hlavu kvůli sluníčku nepotřebujete ;), znalí už vědí, nové čeká překvapení). Botky mějte pohodlné, na chození, běhání i skákání - pozor na nové boty, často dělají puchýře a pak je to nepříjemné. Z toho samého důvodu pozor i na kotníkové ponožky, často se pak botou odřou nohy.
 
V případě velkých veder je možné, že se půjdeme osvěžit do jezera. Přibalte tedy klidně do náhradní tašky plavky, nebo nějaké koupací šortky). Kdo nesouhlasí s koupáním dětí, dejte rozhodně vědět a děti nutit také nebudeme. Nenecháme je plavat, nebo chodit do hloubky, pouze se případně osvěžíme. V jezeře je čistá, téměř pitná voda, prověřená vlastními zkušenostmi ;) 

První den - příjezd - všichni se sejdeme na návsi ve Vranovicích (ve škole nikdo nebude). Přijímání a předávání dětí bude probíhat zde kvůli lepší organizaci a hlavně bezpečnosti osob, především dětí, protože před školou je pouze omezené parkování. 

 

Tady budou na velikých papírech seznamy oddílů s příslušným kapitánem.

Nejdete zde jméno svého dítěte a rovnou se přihlásíte ke svému kapitánovi. Odevzdejte i lékařské potvrzení a potvrzení o bezinfekčnosti. To musí být s datem nástupu na tábor. Pokud má dítě nějakou alergii, která je podstatná pro pobyt dítěte na táboře..potravinovou, hmyzí bodnutí apod., upozorněte lektora na místě (i v případě, že je popsaná v potvrzení). Pokud má dítě léky, dejte je do obálky s dávkováním a se jménem dítěte a taktéž upozorněte. (nejlépe všechny dokumenty vložte do euroobalu, či sepněte dohromady)

Prosím - připravte dítěti jednu tašku s náhradním oblečením a obuví, kterou uložíme po dobu tábora do šatny tak, aby byla k dispozici v případě potřeby. Mohou v ní být i gumovky a pláštěnka - jeden pár náhradní obuvi, tričko, tepláky, mikina. Do této tašky budeme sahat jen v případě potřeby. Věci k běžné denní potřebě (lahev na pití, kapesníky, batůžek apod.) si budou děti nosit každý den. Prosím velmi, ač se dítě dušuje, že své věci pozná, věřte, v tom množství nepozná a za ty slzičky, kdy se dohadují o stejnou věc, či ji nemohou najít, to nestojí, tedy všechny věci dětem podepište.

Prosíme rodiče, děti si převezmeme na návsi a odvedeme do školy, netřeba nás doprovázet. (samozřejmě v průběhu týdne, po domluvě se svým kapitánem, můžete nahlédnout do prostor, ale v den nástupu bývají obecně zmatky a abychom neztratili část dne, převezmeme si pouze děti a odvedeme si je do školy již bez rodičů).

 Také se snažíme zachovat čisto na podlaze, protože ji využíváme k sezení a hrám, tedy spousta bot není žádoucí :) Děkujeme za pochopení, proč se rozloučit s dětmi již venku na návsi.
Program končí vždy v 16:00. Prosím, respektujte to. Na konci dne vždy máme závěrečné kolečko, kde se děti učí mluvit o svých dojmech, postřezích, radostech i nepříjemnostech z prožitého dne. A když nám dospěláci dovnitř vstupují, děti, i celé to povídání to často přeruší. (byli byste překvapeni, jak se většina dětí nakonec naučí hezky mluvit a tahle společná kolečka jsou pro tábor důležitá). Děti přivedeme v 16 hod, max.lehce po 16 hod opět na náves.

Moc se na Váš těšíme a pilně pracujeme na přípravách.
 
 

 

Na tábor budou přijaty děti, které do dne nástupu na tábor dovršily věk 7 let a horní hranice  je 12 let, tedy ročník 2007. Výjimky nemohou být povoleny, kvůli stanoveným vnitřním směrnicím a podmínkám pro pořádání tábora. Maximální počet přijatých dětí bude 40.

 

Na tábor se lze přihlásit pouze přes webový formulář (na smartphone jej většinou vyplnit nelze), pokud si nemůžete zajistit přístup k pc, lze se domluvit individuálně.

Pořádající organizace může akceptovat pouze tuto webovou přihlášku, kvůli novým směrnicím, GDPR apod.

Vyplnění přihlášky není zárukou k přijetí na tábor. Břaská plavba si vyhrazuje právo přijmout přednostně děti z obcí Břasy, Stupno, Kříše, Vranovice a Darová a to do naplnění kapacity tábora,následně případně přijmout další zájemce.

V případě přijetí vám budou zaslány pokyny k platbě a další informace.

Děkujeme za pochopení a akceptaci pravidel tábora Břaská plavba. Těší nás vaše přízeň a těšíme se na další plavbu.

Kapitáni

________________________________________________________________________________________________________________________________

Přihlášku najdete ve spodní části stránky

 

  

 

Vedoucí tábora:

 Andrea Kokošková - 41 let, pracuji jako vychovatelka ve školním klubu a koordinátorka volnočasových aktivit na 1. ZŠ Plzeň. Nejraději chodím na dlouhé procházky se psem a sluchátky na uších po Vranovicích a okolí, ráda fotím. Celý život trávím mezi dětmi se všemi jejich radostmi i starostmi, úsměvy i lumpárnami.... Jsem trochu střelená, málokdy vážná, když je zapotřebí, umím nahodit přísný výraz, ale vždy mi cukají koutky úst :) Mé dětství provázely dětské tábory, dodnes se na nich podílím a Břaská plavba je má srdcová záležitost.☺

 

 

   Adéla Kunclová - 21 let momentálně studuji na lékařské fakultě. Zajímám se o biologii a chemii, v budoucnu bych chtěla pracovat v lékařském prostředí. Mojí největší vášní je hudba. Od malička se věnuji zpěvu, tanci a hře na klavír. Přes dva roky jsem vedla taneční kurz v Plzni, který navštěvovala děvčata ve věku od 6 do 12 let. Také ráda chodím do přírody se svým psem a fotoaparátem. Od malička pomáhám s organizací dětských akcí pořádáných zdejšími složkami. ☺

 

 

 Petr Kuncl - 51 let, v civilním zaměstnání Inspektor v oboru plynárenství, v soukromí všechno, kde se něco děje. Můj život ovlivňuje hlavně hudba jako duševní potrava, nebo pro potěšení druhých a společně s fotografií se řadí mezi mé hlavní zájmy. Prošel jsem od mládí několika dětskými tábory v roli vedoucího, napříč věku si užívám hravost a odkládám vážnost, když není potřeba. Organizování všemožných akcí pro děti a kamarády je mou zálibou od mládí, dává mému bytí smysl a radost.☺

 Eliška Vávrová - 20 let, momentálně studuji na pedagogické fakultě obor předškolní pedagogika. Minulý rok jsem byla jako aupair v Londýně pro načerpání nových zkušeností pro mé budoucí zaměstnání. Nejvíce se zajímám o zpěv, hraní na klavír a hudbu celkově. Na zpěv také pravidelně docházím. Také se zaučuji jako lektorka dětského sboru. Podílím se také na přípravě různých dětských akcí.

 

 Adri Kokošková - 16 let, jsem studentkou gymnázia, mými zájmy jsou fotografie, hudba a zpěv (navštěvuji dětský pěvecký sbor DJKT) a můj pes Snížek. Většinu času mi momentálně zabírá studium. Již dlouho se podílím na pořádání akcí pro děti, společenských akcí a organizaci dětských táborů. Břaskou plavbou proplouvám od jejího prvního ročníku, nejprve jako dítě, nyní jako intruktor ☺

________________________________________________________________________________________________________________________________

Přihlášku najdete ve spodní části stránky

Vyplnění přihlášky není zárukou k přijetí na tábor. Břaská plavba si vyhrazuje právo přijmout přednostně děti z obcí Břasy, Stupno, Kříše, Vranovice a Darová a až následně  přijmout další  případné zájemce.

Po vyplnění formuláře se vám na monitoru objeví oznámení o úspěšném odeslání. Pokud se hlášení neobjeví, překontrolujte, zda jste zadali všechny povinné údaje.

V případě přijetí vám budou zaslány pokyny k platbě a další informace.