Kurzy na školní rok 2020/21 

Vážení zájemci o kurzy.

V současné době probíhá přihlašování do kurzů. Kurzy začínají v týdnu od 5.10., pokud není uvedeno jinak přímo u kurzu. O přijetí do kurzu budete v průběhu září vyrozuměni a na začátku října vám budou zaslány platební údaje. 

Po vyrozumění o přijetí nahlaste, pokud vaše děti navštěvují družinu, paní vychovatelce, jaké kurzy bude dítě navštěvovat.

Ve většině případů, pokud je aktivní přihláška u kurzu, je v něm ještě volné místo. Někdy se ovšem může stát, že je narůst zájemců o kurz v jednom okamžiku příliš vysoký a v takovém případě rozhoduje čas odeslání přihlášky a o nepřijetí do kurzu budete vyrozuměni.

Informace k jednotlivým kurzům ve školním roce  v menu vlevo

<<<<<<<<<<<<<<<<

 

_____________________________________________________

POZOR NOVÝ SYSTÉM PŘIHLAŠOVÁNÍ - PŘIHLÁŠOVACÍ ON-LINE FORMULÁŘE.

Pokud už u kurzu není přihláška aktivní, kurz se naplnil. Nelze se do něj nadále přihlásit.

U některých kurzů najdete odkaz na přihlášení na externí stránky. Tyto kurzy nejsou vedeny Komunitní školou, ale spolupracujícími organizacemi.

 

UPOZORNĚNÍ PRO DĚTI DOCHÁZEJÍCÍ Z DRUŽINY

Družiny dostanou jmenné seznamy dětí s kurzy, které děti budou navštěvovat. Ale zároveň musí paní vychovatelka dostat od rodičů seznam kurzů, na které je dítě přihlášeno.

Praxe je taková, že kurzy začínající do 14:00 a od 15:00 hodin děti odcházejí z družiny, paní vychovatelka děti posílá cca 10 minut před na určené místo, dle umístění družiny buď na sběrné místo u bufetu školy, nebo u průchodových dveří z pavilonu C, kde si děti vyzvedávají lektoři. Vzhledem k množství družin na naší škole není možné, aby si lektoři vyzvedávali děti přímo ve školní družině (zabralo by to spoustu času a pro děti by to bylo značně nepohodlné, protože by s lektorem musely obcházet 13 odd. družin), proto jsme zavedli systém sběrných míst. Pokud náhodou kurz začíná mezi 14:10 – 15 hodinou, nelze na něj jít z družiny, ale to jsou většinou jen kurzy pro starší děti. Je to z toho důvodu, že družiny jsou od 14 do 15 hodin venku

 

Pokud jde o navracení z  kurzů zpět do družiny, je to teoreticky možné, ale jedině na základě domluvy rodičů přímo s lektorem. Někteří lektoři s tím počítají, ale je to vždy na individuální domluvě. Děti samy nemohou přebíhat do družiny, ani když to zvládnou.

 

<<<<<<<<